Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek és hogyan...

Hogyan beszéljek és hogyan válaszoljak?

Figyelt kérdés

Ha egy beszédhelyeztebe kerülök és nem akarok válaszolni mert nekem az kínos, ha elmondom nekem lesz rosszabb, vagy le akarom csak rázni.

Csak úgy általános kérdezném mert néha nem akarok válaszolni de muszáj milyen kitérő válaszok vannak amiket el is hisz a másik.

(most itt nem konkrét eset van de ha ti válaszotokban azzal példálóztok az is tökéletes csak tanulni akarom) :)


2014. jan. 18. 15:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, az egy jó kitérő válasz, okosabbnak nem fogsz tűnni, de végülis hihető bárkinél.
2014. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pl: "Hosszú történet, majd egyszer elmesélem." Vagy "A helyzet még képlékeny, úgyhogy nem tudok még válaszolni." Vagy "Nem akarok hülyeséget mondani, úgyhogy inkább nem mondanék semmit." Vagy "Kicsit érzékenyen érint a téma, úgyhogy inkább nem beszélnék róla, ha nem baj." Bár a legutóbbi nem tudom, mennyire jó.
2014. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!