Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tud jó ask kérdéseket?

Ki tud jó ask kérdéseket?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyek azok a kérdések amiket ask kérdésnek feltudok tenni bárkinek (nem sablon kérdés) kinek van askja? az LÉgyszi Kövessen vagy linkeljétek az askotokat és bekövetlek titeket ha vissza követtek! :D De a kérdésem továbbá is az hogy mi(k) a legjobb ask kérdés(ek)? :D

#fontos #akérdés
2014. jan. 18. 19:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megmondod, mi az az ASK, akkor nekem is lesz. Nem akarok semmiről sem lemaradni, kerül, amibe kerül.
2014. jan. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát az az askd az ahol lájkolni, kérdezni kell egymástól lehet ajit küldeni követni..:D és csak regisztrálni kell, lényeg az hogy minnél több lájkod vagy kérdésed legyen és a végén lehetsz te is ASK CELEB! :D
2014. jan. 19. 16:55
 3/9 anonim ***** válasza:
No, sikerült felhomályosítani az elmémet! Most már askd és aji? Próbálom kitalálni: ask, angol szó kérdést jelent. Aji-t nem tudom. Kérlek folytasd!
2014. jan. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Aji= ajándék!
2014. jan. 20. 15:25
 5/9 anonim ***** válasza:

Na! Folytassad! És akkor most mit kell csinálnom?

Erre gondoltál? Itt egy ütős kérdésem:


http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__52231..

2014. jan. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
semmit inkább hagyjuk! :D
2014. jan. 20. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Agyő!
2014. jan. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 LamboLover válasza:

Nyugi, szerintem pontosan értette, mi a franc ez. Mondd,neked megtiszteltetés, ha ask celeb lehetsz?

Mert ha igen, akkor a szüleid valamit nagyon elcse.sztek.

2014. jan. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
szerintem is.. ;) köszi :D
2014. jan. 25. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!