Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit sinaljak hogy ne legyen...

Mit sinaljak hogy ne legyen ilyen?

Figyelt kérdés

Van egy baratnom! Kivsit keson ero! A fiuk nem szeretik mert egyfolytaba iranyit, bunko veluk stb.


Multkor odamentem a legjobb fiu baratomhoz es ott volt mellette a masikk osztalytarsam. Es ltom hogy valami baja lett hirtelen es megkerdeztem mi! Erre o"nem veszed eszre hogy csak kihasznalnak teged?"


Aztan irtam neki egyszer egy levelet mert akkor is az volt hogy nem szolt hozzam egyrol-kettore. Erre azt mondta "hogy nem akar a legjobb baratnom lenni, hogy neki csak alsoba voltam az de akkor nekem mas volt ilyenek!"


Meg vannak bunko beszolasai! Multkor megkert mrt van ilyen emlekkonyve es mondta hogy rajzoljak neki bele! Nem tudtam mit rajzoljak es a telomba egy rozsaszin poni volt elmentve hat azt lerajzoltam neki. A masik baratnom meg irt neki! Erre amikor az enyemet megnezte eloszor azt mondta hogy "koszi" es amikor gondolom azt hitte elfordultam pofat vagott a rajzra es latszott rajta hogy em tetszik neki! Erre kis cukikan gondolom direkt engem piszkalva a baratnomek azt mondta "nagyon cuki, koszonom"! Tok szarul esett ez az egesz!


Akkr mondta egyszer nekem hogy egy csomo szulo mondja milyen kran ero vagyok! Meg hogy van egy kekizold polom es azt mondta hogy olyan a szine mint a fosnak! Erre en -hat ez keli zold es szerintem egyaltalan nem hasonlit a fosra mert az tuttommal nem zold hanem barba!


Nem tudom mitcsinaljak? Mit reagaljak a beszolasaira!! Es en arrol nem tehetek hogy nem tud normalisan oltozkodni es hogy egy fiu se szereti! Erol csak o tehet! De zt nem merem mondani neki mert akkor minden osztalytarsamst ellenem forditja!



2014. jan. 18. 19:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!