Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Többi lent.

Mit csináljak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Na, arról van szó, hogy kb. 2 hónapja a tánccsoporttal felléptünk egy rendezvényen. Ez volt az első fellépésem. De amikor elkezdtük még egész jól ment, utána viszont lefagytam és rosszul csináltam az egészet elrontottam a műsorunkat. A közönség röhögött, olyan hülyén éreztem magam. A lányok vigasztaltak hogy semmi baj ilyen előfordul. De fel lett véve az egész és valaki a közönségből feltette a youtube-ra. Persze ezt látta az egész suli, és mindenki röhög ha meglát engem, és piszkálnak milyen szörnyű voltam. Kértem, hogy az aki feltette törölje le. Le is törölte, megnyugodtam. De tegnap előtt az egyik fiú az osztályból mondta, hogy ha nem adom oda a házit lemásolni, megosztja a videót a neten. És úgy félek, hogy ha feltölti még többen fogják látni és sosem felejtik el. :( Mit tegyek, hogy ne töltse fel és talán egyszer felejtse már el mindenki ezt :(
2014. jan. 19. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz vele, hogy ki látta és ki fogja fel illetve nem fel rakni a videót. Most híres lettél a suliban és használd ki ezt. Ha megemlítik az esetet csak nevess rajta és mondd, hogy figyeljenek legközelebb, mert lehet, hogy újra megnevetteted őket. Persze nem kell tudniuk, hogy eszed ágában sincs még egyszer hibázni. Próbáld viccesre fogni a dolgot. Egy idő után úgyis lesz más, akivel foglalkoznak.
2014. jan. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben megpróbálom :) köszi a választ
2014. jan. 21. 18:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!