Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Érdemes a sorozat első részeit...

Érdemes a sorozat első részeit is végigjátszani? Skyrim

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy kipróbálom az Elder Scrolls5, Skyrimet, de mivel ez az ötödik rész, nyilván van valami az első 4ben is... mennyire érthető a játék sztorija, ha csak a Skyrimmel játszom? Mennsit utalgatnak vissza az előző részek tartalmára?

2014. jan. 19. 15:03
 1/5 anonim válasza:

ezeknek a játékoknak nem függ ösze a története csak a hejszin Temriel,ahol a városok találhatók Skyrim Morowind Cyrodiil stb.

nem biztos, de én úgy tudom igy van

2014. jan. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

ez is valami, köszönöm:)

Csak mert hát érdekel a Skyrim, de nem óhajtom elkezdeni a sztorit az első résztől, ami ugye MS-DOSal fut:D

de pl az Assassin's Creednél nehéz elvonatkoztatni a részeket.. aztán ezért gondoltam:)

2014. jan. 22. 22:46
 3/5 anonim válasza:
próbáld ki nekem ez a kedvenc játékom :D
2014. jan. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ha már verte a Witcher 2-t a kagetóriában, muszáj vagyok kipróbálni:D
2014. jan. 23. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még eredetiben is megvettem mert annyira szeretem :)
2014. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!