Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Holnap megyek egy állásinterjú...

Holnap megyek egy állásinterjúra, könyvelőirodában dolgozom mint könyvelő. Mennyi az átlag kereset erre lennék kiváncsi? Ki mennyit keres könyvelőként, és ha lehet nem főkönyvelői fizetésre gondolok. Én egy vidéki városban nettó 100-at kapok. Ti?

Figyelt kérdés

2014. jan. 20. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen végzettségeid vannak és hány év tapasztalatod van!!!

Kezdőként többnyire csak könyvelő asszisztensnek szokták alkalmazni az embert, akkor olyan 130-140 000 körüli fizetésre lehet számítani. Ez az évekkel emelkedik, illetve hogy milyen képzettségeket szerzel mellé. Nyilván minél több mindent el tudsz látni egy személyben, annál értékesebb leszel a cégnek.

2014. jan. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen igen ertem. Jelenleg 3 eve dolgozom, nincs merlegkepes konyveloi kepeitesem, de a kolleganom szerint nem er semmit, en a foiskolan sajatitottam el a szamvitelt, meg a fonokom autodidakta modon tanitotta meg a konyvelest, amit onalloan tudok vegezni. Mara kb 15 cegem van. Ezek kozul 8 havi 7 negyedeves. Berszamfejtesesel probalkozok. De az kicsit osszetettebb, nagyon kepbe kell lenni majdnem h TB ugyintezonek kell lennie lassan mar az embernek hogy egy komolyabb cegnel megcsinalja a bert. Persze nem az egyszerurol beszelek.
2014. jan. 21. 06:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!