Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van ilyen funkciója a facebook...

Van ilyen funkciója a facebooknak?

Figyelt kérdés
Van egy ember, aki nem az ismerősöm, de tudom hogy van 1 vagy 2 biztos közös ismerősünk(különben hogy másként tudta volna likeolni e közös ismerős, az egyik bejegyzését). Szóvaal én is szeretnék ilyen lehetőséggel élni, hogy nem látja senki az ismerős listámat(ez sikerül is) és még a közös ismerőseink se látszódnak azzal a személyel, aki rátéved a lapomra illetve nem találhat meg a közös ismerős listáján se. Ha valaki tudja, hogy ezt hol lehet beállítani hálás lennék! :) Mondjuk mindenfele kerestem, de nem találtam facen, ezért is érdekel hogy létezik e ilyen :D

2014. jan. 20. 12:45
 1/2 anonim válasza:
szerintem nem
2014. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem is úgy tűnik, de akkor annak az embernek méért van így? :( nem értem én eztet :D
2014. jan. 20. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!