Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek ez bejohet?

DBN CAT kérdése:

Szerintetek ez bejohet?

Figyelt kérdés

ex pasim meselte hogy a haverja valami 120kg korul volt es hogy lefogyott 3 honap alatt valami 40 kilot de ugy hogy csak almát evett és citromlét ivott vizzel es az osszeszukitette a gyomrat nagyon es lefogyott azzal es gondoltam enis megprobalom szerintetek bejohet vagy valaki probalta mar?

az a tervem hogy en is ezt csinalom +kozben megyek mozogni mindennap az edzo terembe 2-3 orat? es valami edzes tervet is csinaltatok ott valami edzovel amivel fogyni tudok csak etkezessel van baj mert ha nemeszek es eheztetem magam (tudom hogy nem szabad) akkor faj a hasam es hanyingerem lessz es a vegen enni se tudok eggyaltalan.

szoval vegulis salatakat ennek vagy valami neha hogy azert megis legyen a gyomromban valami de ez az alma es citrom bejohet vajon?



2014. jan. 20. 14:24
 1/2 anonim válasza:

Szerintem ne próbáld ki. Citromlé és alma? ennél sokkal több tápanyagra van szüksége a szervezetnek.

Volt munkatársam lánya 16 évesen ezzel a módszerrel próbálkozott. 1 hónapig se jutott el mikor kórházba kellett vinni és kiderült hogy ettől a hülyeségtől jött ki az autoimmun betegsége. Azóta szteroidokkal kezelik ami még jobban felfújta egy időben.

Ha fogyni akarsz jó ötlet az edzőterem, a testmozgás. Kerüld a szénhidrátot( kenyér,liszt,süti..)Ami mehet: sok zöldség,gyümi és még több folyadék,hal,csirkemell. A gyorsan leadott kilók hamar visszaszöknek.

2014. jan. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
En csak 15 vagyok de ettol nm is tudtam hogy korhazba lehet jutni :o
2014. jan. 22. 02:26

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!