Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lejárt bankkártyához, diákigaz...

Lejárt bankkártyához, diákigazolványhoz, telefonkártyához (bármi ami plasztik kártya) honnan juthatok hozzá, ha gitárpengető alapnak kellene?

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
150 egy pengető, ami pont ugyanakkora, mint a többi, tehát ha újat kapsz elő az elveszett/eltört/elkopott/eltarhálták régi helyett, akkor nem kell megszokni. És ellentétben a kártyával, kiválaszthatod a játékmódnak és a kezednek megfelelő keménységűt.
2014. jan. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ez egy divat, lehet kapni ezeket a kivágókat és az olyan "cool".

Nem hinném, hogy igazán jó lenne, a kártyák laminált műanyag rétegekből állnak, típustól függően különbözőek (PVC, PC, PE, stb), eltérő vastagsággal. Nehéz éppen olyat kifogni szerintem, ami pont jó vastagságra, keménységre, tartósságra.

2014. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Testvéremnek gondoltam ajándéknak, innen az ötlet.
2014. jan. 21. 23:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Annak jó lehet, nem mondom, hogy nem használható, csak kevésbé tudható, milyen lesz a végeredmény.


Azt sajnos nem tudom, hol lehet szerezni. Kérdezz meg ismerősöket. Esetleg aki sokat utazik, azok szoktak kapni mindenféle törzsutas kártyát, amit időnként lecserélnek.

2014. jan. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Vannak cégek akik kártyákat nyomtatnak pl igazolványnak vagy egyéb területre. Onnan rendelhetsz, akár pár száz ft-ért. Vagy valahogy utánakeresel neten, hogy hol lehet beszerezni, azt a műanyag alapot amiket ők (vagy ahol igazolványokat csinálnak) szétvágnak és nyomtatnak. Google keresés: "kártya műanyag nyomtatás" és bejön sok nyomtatós oldal.


Itt is körülnézhetsz, vagy hasonló profilú üzletekben:

[link]


+ Pár gyenge tipp:


Régen volt chipsekhez ilyen müanyag "taso" (google - képek, első kettő) és azt jól lehetett használni pengetőnek. Lehet még most is adnak ajándékba chipshez vagy hasonlókhoz. Esetleg valakitől elkérni aki gyűjtötte, de már felnőtt.


Plasztik póker kártya készlet. Nem tudom milyen keménységűek, már nagyon rég volt a kezemben ilyen, de jófajta műanyagból vannak és kb 1 mm vastagok. Bár valószínűleg max lágyabb pengetőnek jók, de meg kell nézni aztán kiderül.


Építőanyagokat forgalmazó helyek. Lehet építkezésben is használnak plasztiklapot és így olcsón megtudod venni. Lehet van olyan ami alkalmas pengetőnek.


Háztartási boltban, sok minden készül műanyagból. Pl tálcák, amiket ki lehetne vágni ...


Papír írószer bolt, hátha van valami műanyag fedelű cucc, ami pont jó erre a célra. Esetleg lehet itt műanyag tartó, amire papír/füzetet ráraknak, hogy valami keményen lehessen írni, nem tudom mi a neve. Körül kell nézni.

2014. jan. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hasznos ötleteket adtál, köszönöm!
2014. jan. 24. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!