Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik azzal aki túl...

Mi történik azzal aki túl sokat szed be a rivotrilból? (csak kíváncsiságból kérdezem)

Figyelt kérdés

2014. jan. 21. 22:29
 1/8 anonim ***** válasza:
Csendben távozik az örök vadászmezőkre. Engem egy fél szem elaltat.
2014. jan. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
azta...ez hogy lehetséges? Mindenhol azt olvastam,hogy mindenféle nyugtatók úgy vannak kifejlesztve h ne lehessen túl adagolni,pont ezért mert általában öngyilkos hajlamú vagy lelki gondokkal küzdő emberek szedik. Azt olvastam a legerősebb is max kiüt de szinte lehetetlen ilyenektől meghalni és nagyon ritka:ooo
2014. jan. 21. 22:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Az aszpirintől is meg lehet halni ha túl sokat vesz be belőle az ember. Én elég nagyra nőttem és mégis kiüt egy fél szem is,akkor el tudom képzelni mit tenne velem ha leguritanám az egész üveggel.
2014. jan. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és honnan szereztél egyáltalán? úgy tudom csak azoknak írják fel akik rendkívül depresszív állapotba vannak.
2014. jan. 21. 23:00
 5/8 anonim ***** válasza:
Olyantól,akinek felirták,de már használja el mindet. Nekem csak mint altató kell,este.
2014. jan. 22. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
volt már aki ettől halt meg?
2014. jan. 22. 15:28
 7/8 anonim válasza:
Nekem orvos mondta ha valaki egy egész üveggel is bevesz akkor se le "semmi" baja maximum alszik egy jót.
2014. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát én már nem tudom. Valahol azt olvasom már úgy csinálják gyógyszereket h ne lehessen túladagolásba meghalni . de valahol meg,hogy ez a rivotril nagyon kiüt és kicsit több már öl. Most akkor mi az igazság
2014. jan. 30. 00:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!