Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Barátnőőőm kétszínű. Mit tegyeK?

Barátnőőőm kétszínű. Mit tegyeK?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőmnek tetszik ugyan az a fiú aki nekem.Később megkérdeztem h most komolyan tetszik neki? ő meg azt mondta h nem..Később a barátnőim azt mondták h engem kibeszélt..Meg az h neki tetszik csak hazudott..

2014. jan. 22. 18:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Jobb kezemmel vakarom a bal fulemet! Alazd le a csajt oszt tied a csavo sok sikert!
2014. jan. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
beszéld meg a csajjal habár akkor tuti kibeszél inkább haverkodj a sráccal és a csajt meg sz*rd le ha meg betesz neked akkor mond a szemébe mit gondolsz kicsit szebben fogalmazva mondjuk hogy szerinted hazudott neked és te csak azt szeretnéd ha elmondaná az igazat (de ne mondd neki hogy neked tetszik a srác mert akkor ellenséget lát benned) 14/l
2014. jan. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!