Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Le fogok menni szlovákiába és...

Le fogok menni szlovákiába és ott veszek petárdát és ott hol lehetne el durrogtatni mert Magyarországon tilos de ott egyáltalán hol lehet és egész évben is?

Figyelt kérdés
2014. jan. 22. 19:59
 1/7 anonim válasza:
URISTEN vegyel nekem is ha akarod privatba elkuldom a szamom plsssssssssss valaszolj!!!!!
2014. jan. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
odaadom a penzt elöre!!! plss
2014. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
amugy olyan helyen durrogtasd majd ahool nincs sok ember pl hegyvidekes teruleteken ahol jól lehet menekulni:Dpl XII ker.
2014. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
szlovákiában lehet bárhol-bármikor. nincs tiltva, mint MO-n
2014. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 vyrob ***** válasza:
én is igy petárdázom ithon nem lehet büntetés kit érdekel leszarom kimegyek szlovákiába ott a dunaparti vagy üres területen dobálozom szorakoztatom magamat és kész jó sok petárda van ott kapják be a hülye törvényüket :) lehet egész évben veni én a párkányit ajánlom :)
2014. jan. 29. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 vyrob ***** válasza:
szoval én ezt ajánlom a pyro pandát :) romániát és mot kivéve .mindenhol egész évben szabad petárdázni .mon még nem nötték ki ezekszerint a kommunizmust jó ez a feljelentgetés tiltosdi most is romániában meg csauseszku diktatura volt ott rosszabb sajnos a helyzet :( az embereket még mindig gyerekként kezelik sajnos :(
2014. jan. 29. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Hát velem még Magyarországon sem volt semmi bajom petárdázásból. Felénk van olyan Duna parti szakasz, ahol sok fa van a part mentén, és kb. senki nem jár arra. Na én oda kimegyek néha és eldurrogtatok párat. Még semmi bajom nem származott belőle.
2014. febr. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!