Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi az a swag meg az h yolo?

Mi az a swag meg az h yolo?

Figyelt kérdés
tényleg mondja el vki nagyon le vagyok maradva vagy nemtudom mert megjelentek ezek a szavak és én nem tudom h mit jelentenek , vagy egyáltalán van vmi jelentésük?
2014. jan. 22. 20:44
 1/1 anonim ***** válasza:

Yolo: Csak egyszer élsz. Általában az ilyen 16 éves kiscsajok mondogatják, és ez alatt a szlogen alatt próbálják ki a füvet meg a többit, hogy "csak egyszer élsz, mindent ki kell próbálni, YOLO"


Swag: menő, vagány. Ezt általában irónikusan használják, akin nagyon rosszul áll valami ruhadarab, arra szokták mondani, hogy "hú, hát ez nagyon swag". De alapvetően az a SWAG, aki nagyon vagány/menő cuccokban jár, mindene divatos, durván a ló túloldalán van.

2014. jan. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!