Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megtudná nekem valaki mondani,...

Prada0106 kérdése:

Megtudná nekem valaki mondani, hogy mennyiért raknak fel 1cm3 kivágott ölfát?

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ezt csodálatosan megfogalmaztad.
2014. jan. 22. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
*1m3. bocsi
2014. jan. 23. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:

akácfát meg tölgyfát azt ismerem de milyen az az ölfa?

Ilyen erdő is van az országban? Mert még nem találkoztam vele. Szoval a kérdés az , hogy mia kérdés, mert ez a leg gyengébb eddig amit láttam. Gondolatolvasónak kéne lenni, hogy kitaláljam mit is akar kérdezni a szerencsétlen.

Szerintem vissza az iskola alsó tagozat, ott tanítanak írni meg fogalmazni.

2014. jan. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
tudod van ölfa és ágfa... az ölfát méterre vágják. más néven méterfának hívják. és elég rossz lehet ha olyan fa fajoktól ritka területen élsz ahol csak tölgy illetve akác van. és csak arra lettem volna kíváncsi, hogy az ölfából(méterfa) hány ft-ért rakják fel a dolgozók köbméterét. illetve mennyit kérnek el egy kocsi ölfa felrakásáért.(egy kocsi ölfa 5 köbméter)
2014. jan. 26. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!