Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet kapni 1db-os gilette...

Lehet kapni 1db-os gilette pengét? Ha igen mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

2014. jan. 23. 23:09
 1/7 savanyújóska ***** válasza:
Nem láttam még, 4 db-os a standard kiszerelés.
2014. jan. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
és az mennyibe kerül? hova tudnám elrejteni öket hogy ne talalja meg senki?
2014. jan. 23. 23:23
 3/7 savanyújóska ***** válasza:
Felejtsd el, nem vagdosunk ereket, ha azt szeretnél, én szívesen lebeszéllek róla!:)
2014. jan. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy hogy el akarsz beszelni de 4 eve vagdosom magam. Csak nem akartam 4-5 db-os penget venni. ezert a hegyezobol szedtem/szedem ki. De ezt nem ertheted milyen. Es nem kell segitseg se de koszi :)
2014. jan. 23. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
elmeroggyant...
2014. jan. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 savanyújóska ***** válasza:
Nem, valoban nem, de ismerte olyat, aki szinten, es o abbahagyta. Szoval azert annyira rettenetesen nem szukseges dolog..:) (Es en naiv a sima fejre gondoltam...) Egyebkent, varroszakuzletben lehet van, de akkor sem megoldas az, hogy en nem tudom milyen, es nem kell segitseg... Jo nem fogom radderoltetni magam, mert mi kozom hozza, de a kornyeken kereshetnel valakit, mert ha belegondolsz, valamilyen szinten szomoru, hogy az eletedet meghatarozza, hogy kiverezteted magad.
2014. jan. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Komoly bajok vannak a fejekben.
2014. jan. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!