Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szinte mindig rosszat álmodok...

Szinte mindig rosszat álmodok valaki el tudná mondani hogy miért lehet ez és mit jelent?

Figyelt kérdés
Általában azt álmodom hogy a nagyszüleim meghalnak vagy az állataink pusztulnak el vagy kóborolnak el vagy betörő kirabol minket vagy valami gyilkosság helyszínén vagyunk és ott a hulla meg ott végzik ki az elkövetőt de inkább csak az a rossz ami velünk történik akkor néha könnyes szemmel ébredek és ez bàr tudom hogy àlom de akkor is azért egy kicsit megviselnek tudnátok erre valamit mondani hogy mért álmodom ezeket és hogy mit jeletenek ja meg az még a fura hogy utàna fölriadok és ha újra elalszok akkor rendszerint mindig a szerelmemmel àlmodok vagy ő is benne van.

2014. jan. 24. 06:57
 1/1 anonim válasza:
tudom hogy hülyeségek hangzik, de ezt egy szellem teheti:D velem is ez volt míg el nem költöztünk a régi házunkból :D. az egyik haverom anyja meg jehova tanuja, vagy mi (én nem vagyok az) ő mondta :D kicsit hihetően:D meg betegségeket is okoznak, rémálmokat stb :D .. és szerintem igaza lehet mert kissebb koromban láttam egy sötét lakot a szobámban este, amikor fel volt olvtva a villany. :D akkor azthittem hogy nővérem szórakozik, de otthon sem volt :)
2014. jan. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!