Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, kikészülök önmagamtól, hogyan lehetnék jobb? Hogy emberelhetném meg magam?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm magam, mert egy lusta semmire kellő ember vagyok. 20 éves vagyok, amióta középiskolába járok nem tanulok semmit,pedig azelőtt mindig tanultam és nagyon jó fejem van, középsuliba még így is 4-5ös tanuló voltam,szünetekben felkészültem,vagy magamtól mondtam dolgokat. A szüleim pénzelnek, épp ezért még soha nem is dolgoztam,távol lakom tőlük,vettek egy lakást ahol lehetek míg tanulok,de én semmit nem háláltam meg,ittam,buliztam, lett egy barátom aki azóta is "keseríti az életem", kiderült róla,hogy elég idegbajos, szóval miatta már bulizni se járok, otthon ülök egyedül és soha semmit nem csinálok max eljárok edzeni. Tovább tanulásnál is inkább passzív évre mentem,pedig mindent fizetnének a szüleim. Most járok egy tanfolyamra,amiből hamarosan vizsga én meg nem tudok semmit,mert nem készültem,és érzem hogy meg fogok bukni. Ahelyett,hogy tanulnék nézek ki a fejemből és minden mást csinálok csak azt nem! Gyűlölöm magam, mert én mindig is akartam tanulni,okos akartam lenni, jó állással. Ehelyett csak megy az élet el mellettem... mit tehetnék? Valami tanács? Hogy emberelhetném meg magam? Mit tudtok ajánlani?
2014. jan. 24. 10:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!