Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mejik a legyjobb romantikus...

JohannaLILA kérdése:

Mejik a legyjobb romantikus anime vagy manga?

Figyelt kérdés

légyszi csak egyet vagy ketöt irjatok amejik tényleg a kedvencetek!!!!

nem vagyok rég anime fan...ugyhogy azokatis irjátok amik ismertebek...ne legyen tul vérez és légyszi valami olyat ahol öszeis jön a szerelem (pl nekem a vampiresknight nem tetszet mert hát én a másik fiunak drukoltam ...és mienmár hogy a testvérével lép le????)....



#anime #romaniikua
2014. jan. 25. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a Toradora! a kedvencem. Bár nem sok szerelmes animét nézek, jobban szeretem azt, amiben harcolnak. :D Egyébként én is kezdő animés vagyok, úgy hogy sorstársak vagyunk.

2014. jan. 25. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Hogy mejik? Azt megtalálod felsorolva egy magyar nyelvkönyvben.
2014. jan. 25. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nana
2014. jan. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mirai Nikki
2014. jan. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon köszönöm !!!!

Küldjetek még "ajánlatot" mert nagyon gyorsan kifogyok az animek-ből mert rengeteg a szabadidőm....a mellé írt véleményt is megköszönném mert sose lehet a trailrer-ből megállapítani milyen egy anime...

Mellesleg szeretném tudni hogy benneteket mi fogott meg az anime stilusban ? (engem a hihetetlen történetek és harc jelenetek meg még sok más)

2014. jan. 26. 15:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Vampire Knight mangában zeró lesz végén.... és lesz kanamétól meg zerotol is gyereke yukinak, de mind1 is :D


Anime, teljesen feldolgozott, teljes fordítás:

Chobits

Zero no Tsukaima(kicsit perverz, de majd jobb lesz)

SAO

Shakugan no Shana Spoiler, csk akkor olvasd el, ha nem gond(végén jönnek össze)

Inu x Boku SS

2014. jan. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Azért a Miari Nikkit kihagynám az idézem " ne legyen tul vérez" :D Love.com!
2014. jan. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Betty-Detty ***** válasza:
manga: Charming Junkie, Kamichama Karin, Chocolate
2014. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Most azé lenne a Mirai Nikki "véres" mert meghal benne 1-2 ember ? A történet viszont romantikus, főleg hogy a csaj csak azé csinálja az egészet hogy a sráccal lehessen. A végén elsirtam magam ;-;
2014. jan. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lovely Complex

Toradora. nekem ez a kettő a kedvencem:)

Más:

InuxBoku SS /bár ez nem tetszett/

Ha nem baj ha harcolnak benne:

Inuyasha- örökzöld *-*

Mirai Nikki

Nana...

Vagy hogyha meguntad a szerelmeseket akkor: /ezt régebben írtam csak bemásolom/

kedvenceim (eddig:D):

inuyasha: örök kedvenc *.* vagy 3.szor végignéztem +4 mozifilm.

slayers :D

kilari: megunhatatlan :D

fullmetal alchemist: kihagyhatatlan *-*

bleach: szerintem ezt nem kell bemutatnom xd

ao no exorcist: az egyik kedvencem Rinnel és Kuroval az élen. Jó story, démonos, ördögűzős, vígjáték.

sakorasou no pet na kanojo: szó szerint k** jó :DD elején kiröhög a beled szószerint, a végén meg sirsz xd na de mondjunk kritikát is: szerintem azt elcseszték hogy Shiina és Sorata nem jönnek össze ... na de m1. amúgy vígjáték,iskolai élet,ecchi.

angel beats!: ez is nagyon tetszett, nagyon megtudtam sajnálni a szereplőket +még a végén sírtam is :| vígjáték, akció, shounen +egy kis romantikával fűszerezve.:)

toradora: erre csak ennyit írnék: *----------* xd /vígjáték,romantika,iskolai élet és cukii :3/

lovely complex: ha valaki szereti a vígjátékot és a romantikát ki ne hagyja!:D Imádom a szereplőket főleg Otanit *.*


Ui.: ha még kell anime írj rám priviben, leírom hogy mit tervezek megnézni:)

ja és én is kezdő vagyok...április 12.én lesz hogy 1éve nézek animéket :DDD szívesen segítek. ha akarod írj rám és megmondom a nevem bejelölhetsz facen ott könnyebb beszélgetni :D

2014. jan. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!