Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megéri-e külföldön dolgozni...

Megéri-e külföldön dolgozni pincérként? (többi lent)

Figyelt kérdés
Jelenleg társalgási szinten megy az angol nyelv, de szeretnék tanulni németül is. Valamint a Gundel Károly Vendéglátóipari iskolát szeretném elvégezni. Az iskola után Németországban szeretnék dolgozni és úgy terveztem, hogy 4 évig dolgoznék ott (körülbelül 10 millió forintot el tudnék tenni). Ezzel a pénzzel szeretnék majd valamit kezdeni itt Magyarországon. Lehetséges? (Hajón is dolgozhatnék)

2014. jan. 26. 13:09
 1/2 anonim válasza:

A hajót én csak akkor ajánlom ha kivételesen jól bírod azt, hogy egész nap robotolsz és a cseszegetéseket is bóknak veszed.


A külföldi dolgozni meg már a rendszerváltás előtt is megérte. De jól gondold meg hova mész dolgozni. Azt meg, hogy mennyit raksz félre ne tervezd, nem érdemes szerintem. Vagy gondolj ki b tervet is.

2014. jan. 26. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Erre a B tervre nem is gondoltam, nagyjából már meg van a fejemben, hogy mit szeretnék elérni az életben és hogy milyen útvonalon. De mi van, ha mégsem jön be? Erre lenne jó, ha kitalálnék más dolgot is. Nagyon sok minden van a fejemben a jövővel kapcsolatban, eddig ez a pincérkedés a leginkább reális közölük. Köszönöm a választ!
2014. jan. 26. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!