Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg valakinek...

MESI0202 kérdése:

Hogy mondjam meg valakinek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik egy fiu csaķ nemtom hogy mondjam meg neki.
2014. jan. 26. 15:46
 1/3 titán1234 ***** válasza:
(mit vettél észre te is tetszel neki ) ici-picit nyomulj de tényleg csak picit például ha mondja hogy megy ide oda haverokkal vagy megy majd amoda akkor kérdezd meg elkísérheted e és amikor egy nagyszerűen töltött idő után kettesben vagytok mond meg neki nem muszáj a nap végén lehet azt közben is szerintem a lényeg hogy előtte legyen egy jó pillanatotok remélem segítettem :) ja és szerintem semmi féle kép ne fészen közöld vele (16/F)
2014. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem tenném hogy face-n közölném, mert egyszer fészen hivta randira a volt barátnöjét, aki üzenetben (viberen) szakitott vele.
2014. jan. 26. 18:50
 3/3 titán1234 ***** válasza:
ja látod?.....am én is rühellném ha egy lány a 0.bol rám írna hogy tetszek neki írjon rám kérdezze meg "mizu? finoman hívogasson valahova de ne egyből szúrjon le ezzel szerintem még ezt is megpróbálhatod irj rá kérdezd meg tőle hogy van stb.
2014. jan. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!