Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
volt már veletek úgy hogy megismertek egy fiut/lányt nagyon jóba vagytok aztán bemutatod egy barátodnak ő még facebookon "rácuppan" szarrá lájkolja minden postját képét tevékenységét?és minden ismerősömmel ezt csinálja akiket rajtam kersztűl ismert meg...persze mindig azokkal ilyen "kedveske,cukorfalat" akikkel épp aktuálisan jóba vagyok.
2014. jan. 27. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért zavar, hogy más mit csinál facebookon?
2014. jan. 27. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
ha valóban érdekel a kérdésedre a válasz akkor tedd fel kérdésben itt gyikon-n küld el üzenetben és válaszolok rá... szóval a kérdező az én vagyok.
2014. jan. 27. 16:40
 3/5 A kérdező kommentje:
senkivel sem kívánok személyeskedni, maradjunk tárgynál, a kérdésem még mindig megválaszolatlan, mit tennél ha téged ez zavarna?
2014. jan. 27. 16:41
 4/5 anonim ***** válasza:
nem lennék féltékeny..
2014. jan. 27. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
helyes ne is legyél, más egyéb?
2014. jan. 27. 16:45

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!