Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezek a "diáklányt támogatnék"...

Ezek a "diáklányt támogatnék" hirdetések tök komolyak?

Figyelt kérdés
Nem mintha ilyen terveim lennének, de belebotlottam egy párba és nekem tök hihetetlen, hogy "sikeres üzletemberek" az expresszen keresnek dugható lányt, meg nyaralásra partnert maguknak. Vagy ilyen tényleg van? Ezek nem csak unatkozó lúzerek, akik így akarnak fényképet gyűjteni lányokról, akik jelentkeznek hozzájuk?
2009. dec. 5. 01:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, tényleg van ilyen!... :-P

Mint ahogy olyanok is vannak, akik prostikhoz járnak...

Vannak "sikeres üzletemberek", akiknek a státuszukhoz hozzátartozik a feleség, 2-3 szép gyerek, nagy ház, drága autó és egy szerető...

2009. dec. 5. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mondok jobbat...


nekem albiba sikerült egy ilyen lány mellé beköltöznöm...jöttek fel hozzá az 50es pasik...volt képe megkérdezni,hogy ha van olyan akit ő nemtud már vállalni,akkor nekem nincs e kedvem...

következő héten már máshol laktam:D

L

2009. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Heh. Hát én azt hittem a "sikeres üzletemberek" ezt valahogy elegánsabban intézik, nem az expresszen keresztül..
2009. dec. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!