Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gázkészülékek műszaki-bizton...

A gázkészülékek műszaki-biztonsági felülvizsgálatával kapcsolatban mit tudtok?

Figyelt kérdés

Kollégáim körében nagy pánik tört ki, nem győzöm nyomtatni a nyomtatványokat.

Állítólag jan. 31-ig kell beadni a fent említett műszaki vizsgálathoz az igénylő lapot. Az emberek 90 %-a nem is kapott ilyen nyomtatványt !!!! (én sem !), ráadásul a gázszolgáltató (TIGÁZ) hetente 3x4 órát van nyitva.

Tesóm dunántúlon lakik, ő sem hallott erről az egészről.

Ha jan. 31-ig nem nyújtjuk be (az igénylőlapot egyeztetés céljából), az azt követő időszakban benyujtott fogyasztók fizetni fognak a "szolgáltatásért".

Azt is duruzsolják a verebek, hogy a flexibilis cső sem felel meg most már az új szabványoknak.

Tavaly arról is olvastam (egy gázsszerelő adott cikket), hogy a műanyag nyílásszáróval rendelkezőknek kb. 80-100 eFt-ba fog kerülni, hogy az előírásoknak megfeleljenek a helyiségek, ahol gázkészülék van.


Én már nem tudom mit szóljak, csak azt, hogy munka után nyargalok az anyukámhoz, szervezem, hogy péntek 8-12 között eljuttassam valahogy a nyomtatványt :(



2014. jan. 28. 12:52
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!