Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki szakközép iskolát...

Valaki szakközép iskolát ajánlani? Párkány ( Štúrovo, esztergom ) közelében?

Figyelt kérdés
iskolát szeretnék párkány vagy esetleg esztergom közelében..(szakközép iskola) olyat szeretnék ami mondjuk magyar nyelvű és nem számít a 9alap végzetség ...ki tud valami sulit?
2014. jan. 28. 16:26
 1/4 anonim válasza:
Balassa Bálint szakközépiskola. Egomba szakközepekbe az a legjobb.
2014. jan. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
es oda szamit a 9alap?
2014. jan. 30. 21:36
 3/4 anonim válasza:

Nem igazán tudom az mint jelent , ide 8 osztály után jöhetsz. Nekem volt párkányi osztálytársam, akiről ha jól tudom csak 8 osztályt végzett általánosba.

De hozzáteszem ez 10 éve volt.

2014. febr. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen Szlovákiában 9 osztályos az alapiskola, de ha onnan akar valaki Magyarországra menni kezdeni a középiskolás tanulmányait elég a 8 osztály. Párkányban van szakközép szlovák nyelvű és magyar nyelvű is. Párkánytól pár kmre Bátorkeszin és Búcson is van magyar nyelvű szakközép, valamint Komáromba és Újvárban is van elég.
2014. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!