Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit nézzek?

Szerintetek mit nézzek?

Figyelt kérdés

Szeretnék sok animét nézni, de most nem tudom, hogy mit. A Hakuouki-t fejeztem be, és nagyon szeretem a vámpíros, démonos animéket, de az amnesiához hasonló animéket is szeretem.

Bármelyiket írhatjátok, csak letci írjatok.

És ha nem túl nagy fáradtság leírnátok, hogy mi tetszet benne?

Előre is köszönöm.



2014. jan. 28. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Rosario to Vampire, először megnéztem, majd elolvastam a vampire-rosario II.-t magyarul megtalálható. Nekem leginkább az tetszett benne, hogy egy szörnysuliban, egy átlagos ember császkál, s kalandokba keveredik, de a végén nem lesz ember :) Jó történet, de a mangát olvasd el, mivel az anime, hát...

SAO Nekem tetszett az első fele, a 14. részig, mivel addig jó volt, de utána minden Asunáról szólt stb.

Strike the Blood: Nekem az elején semmi sem tetszett benne, de ahogy haladt a történet kicsit izgalmasabb lett.

2014. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi.
2014. jan. 28. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

High School DxD (+18 véres, démonos, angyalok, papok, sok szép nő, fanszőrvisz, perverz)

Valvrave the Liberator

Magi: The Labyrinth of Magic

The Sun Penetrates the Illusions

2014. jan. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Yuko5501 válasza:

ajánlom a soul eater-t: nagyon, nagyon vicces, és érdekes is. tele van démonokkal :D (meg egy rakat eszementel XD)

sword art online: inkább olyan romantikus, fantasy anime, de nagyon aranyos, és megható

chuunibyou demo koi ga shitai: ez is nagyon vicces és nagyon megható. Van benne néhány harcjelenet is

black rock shooter: bár lehet hogy ez csak nekem tetszik... kicsit idegbeteg, de szeretem az olyanokat, ahol a barátságról és a kitartásról szól a történet (egy darabig ezért is szerettem a naruto-t de most már nem szeretem. unalmas...) naggyából ezek a mostani kedvenceim, nem néztem még sok animét

2014. febr. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm. :)
2014. febr. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!