Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? 1 napja sehol sem...

Mit tegyek? 1 napja sehol sem találom a telefonomat. égen földön bekerestem az egész házat udvart minden hol. De nem tudom hogy elhagytam vagy csak olyan helyre tettem hogy még magam sem tudom.

Figyelt kérdés
(mielőtt rátérnék a kérdésere mellőzetek az ilyen "fu de bamba vagy nem tudod hol a telefonod" kérdéssel és társaival mert 2kisbaba mellett dolgozó apaként reggel fél4es keléssel és este 7ig való dolgozással fáradtságomban örülök hogy eddig nem hagytam el. ) szóval szerintetek ha bejelenteném a rendőrségen de ha esetleg mégis itthon vagy az irodámban lenne akkor kapnék valamit?
2014. jan. 28. 17:54
 1/1 Grim13 ***** válasza:
próbáltad megcsörgetni a telefont ? nem kapsz semmit ha megtalálod akkor max bejelented hogy megvan és kész, én egyszer a jogsim hagytam el kerestem, aztán jelentettem, egy hét múlva facebookon kaptam egy üzenetet hogy megtalálta egy emberke a fitnesz teremben ahova járok le is adta de nem jelentkeztem érte, a teremben meg ráraktak valami mappát ... félreértések halmaza volt de meglett, bementem a rendőrségre szóltam hogy megvan, ügy lezárva, annyit mondtak legközelebb jobban vigyázzak :D
2014. jan. 28. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!