Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valami jó pszichológus website...

Valami jó pszichológus website-t vagy telefonszámot le irna nekem valaki?

Figyelt kérdés
Van olyan weboldalt ahol le irhatnám egy pszichológus-nak hogy mi a problémám és ő válasszol.? Vagy valami jó pszichológus telefonszámot.. S.O.S

#weboldal #telefonszám #chat #pszichológus #valaki ismer valami jó pszichológust
2014. jan. 28. 20:08
 1/4 anonim válasza:
Ezek szerint egy személyes beszélgetést nem vállalnál fel vagy anyagi okok miatt nem mész el?
2014. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Angliàban élek- banburyben és egy magyar emberrel szeretnék beszélni.. Jol beszelek angolul de azert egy magyart megis jobb megerteni :)
2014. jan. 28. 21:33
 3/4 anonim válasza:

Én ismerek egy nagyon jót, aki nem is túl drága. :) Előtte több pszichológust is próbáltam, de mindenkinél csak annyi volt, hogy elmentem, meséltem, kicsit jobban éreztem magam, de nem volt végleges. Ő elképesztő dolgokra mutatott rá, de nem is a szavakkal, hanem inkább a hozzáállásával. Olyan szeretet sugárzik belőle, ami rám is átragad és egészen másképp látom már a világot. :)


Ezen a számon éred el: 70/3132786. Általában nem ő szokta felvenni, mondd meg, hogy Gazdóf Rékát keresed.

2014. jan. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha angliából hívod, akkor a telefonszám elé írj be egy "+36"-ot. Szerintem meg tudsz vele beszélni skype-os tanácsadást is, de ezt nem tudom biztosan.
2014. jan. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!