Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan legyen gönd9r a hajam?

Hogyan legyen gönd9r a hajam?

Figyelt kérdés
hajgöndörítő és más gépek nélkül!! spray re vagy valami hasonlóra gondolok. régen göndör hajam volt de annyt vasaltam hogy kiegyenesedett.... ha spray akkor márkát is mondotok? és hogy hol tudok rendelni
2014. jan. 30. 18:09
 1/4 A kérdező kommentje:
*göndör,* annyit
2014. jan. 30. 18:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Kiegyenesedett? De jó neked! Az enyém mindig beugrik. amúgy van az a feltekerős hajcsavaró, na attól göndör lesz.
2014. jan. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi :)) igen kiegyenesítettem, minden nap vasaltam.. meg is látszik 2 havonta járhatok a fodrászhoz mert töredezik a hajam. :((
2014. jan. 30. 18:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocs de konkrétat nem tudok mondani mert nekem nincs ilyenre szükségem de láttam már a fodrászomat hogy hogy csinálja: Van erre külön hajhab. azt használd. keress rá neten, vagy a boltban. Ja és van hajszárító fej is ilyen. De miért nem kérdezed meg a fodrászod ha úgyis jársz hozzá? :)
2014. jan. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!