Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sípcsont töréssel francia...

Sípcsont töréssel francia idegenlégió?

Figyelt kérdés
10 évesen volt egy balesetem ahol nyílt sípcsont törésem volt, nem gátol semmiben, fizikailag is rendbe vagyok. Katonasághoz felvettek csak csúszott a felvétel fél évet és át gondoltam, hogy inkább a légióba mennék. 4 éve katonai pályára készülök. Az erőnléti dolgoktól nem félek csak nem tudom, hogy ott ez számít e ? Mentálisan is rendbe lakom, több szakmát is leraktam. Négy éve thai boxolok és konditerembe járok,futok,úszok.. Remélem tudtok konkrétat. Ja és mielőtt megkérdeznétek ,hogy képes lennék e ölni ,ha az a parancs IGEN! Értelmes válaszokat várok. Köszi.

2014. jan. 31. 16:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát egy műtéti heggel (gondolom van) a lábadon nem sok esélyt adok, hiába nem gátol, szerintem nem vennének fel. Mindenesetre ha megpróbálod vigyél magaddal röntgenfelvételt, ki tudja lehet szerencséd. Sok sikert!
2014. febr. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen sajna az van mivel nyílt törésem volt . Szerintem,ha minden más rendbe van nem lehet gond, mivel egyik ismerösöm ki ment boka süllyedés , lúdtalpa is volt, felvették holott sok oldalon írták, hogy kizáró ok,de sajna őt nem tom megkérdezni :D
2014. febr. 3. 22:00
 3/5 A kérdező kommentje:
Az itteni meg nevetséges nekem, de,ha nem jön össze marad ez, azt kivárom a másfél-2 évet, hogy mehessek külföldi misszióba mást nem tudok.
2014. febr. 3. 22:02
 4/5 A kérdező kommentje:
Most te is ,ha bele gondolsz mennyit költöttem erre és csalódás lenne,ha egy olyan miatt nem vennének fel amiről nem is tehettem. Csak a fogak mindet megcsináltattam majdnem egy millió volt, edzések,konditerem,uszoda is sok sok pénz.. Két éve lövő klubba is járok az sem egy olcsó sport,de ez mind előny ... Ki fog derülni, de én azért úgy érzem esélyes, hogy be vegyenek... Most érted ez csak egy heg... Van heg tetkó is... Igaz tetoválás is sok kérdést von maga után azom is van,de az tudom, hogy nem számít mert csuklómon meg nyak,fej ott nincs...
2014. febr. 3. 22:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát igen, de tegyük fel, hogy ott vagy te és mondjuk egy másik magyar gyerek hasonló erőnléttel heg nélkül. Evidens hogy őt veszik fel helyetted. Azért azon kívül, hogy fizikailag kellőképp felkészül az ember, szerencse is kell. De arra,hogy felvesznek-e itt senki nem tudja a választ, ki kell menni és megpróbálni!
2014. febr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!