Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen egészségügyi szakmák...

Milyen egészségügyi szakmák vannak amihez nem kell kémia?

Figyelt kérdés

Mindig is egészségügyben szerettem volna elhelyezkedni és most állok pályaválasztás előtt.Kémiából nagyon rossz vagyok és ezért az orvos nem jöhet szóba.

Amiket ismerek:védőnő,dietetikus,gyógytornász,gyógypedagógus,konduktor,orvoslátogató

ezeket ismerem de még szívesen várok egészségügyi szakmákat

köszönöm:)



2014. jan. 31. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mentoknel diszpecser? Ahhoz nem kell! En is igy vagyok kulomben csak meg hozzajon a biosz :-) minden allmom,hogy egeszsegugybe dolgozzak!
2014. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Orvoslátogató az nem egy szakma. Az orvos, gyógyszerész lehet általában. Egyébként mindenhez kell kémia.
2014. febr. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ápoló.. és az lehetsz diploma nélkül is.

A dietetikus első 3 félévben tanul kémiát.

2014. febr. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vagy Röntgen asszisztens ! Az fizika és nincs elvileg kémia! ELVILEG!
2014. febr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én védőnőnek tanulok és volt egy félév kémiám, mint ahogy a gyógytornászoknak is. Én sem voltam soha nagy kémiás (2-3 voltam mindig), de ennek ellenére meg lehetett csinálni, nem az volt legnehezebb :D
2014. febr. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Konduktor
2017. febr. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!