Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ingyen steam gift kód?

Ingyen steam gift kód?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon tényleg ingyen lehet kódokat szerezni? [link]

Mert amikor kiválasztom az összeget és megjelennek a nyerj ilyet, nyerj olyat linkek akkor kérik a mobilszámomat és lennt azt írja hogy heti 6 alkalommal levon a telómról 508 forintot.



2014. febr. 1. 12:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nyerhetsz semmit. Átverés minden ilyen oldal.
2014. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Oké, köszi.
2014. febr. 1. 15:11
 3/13 anonim válasza:
82%

Pár oldal ahol ingyen juthatsz steames játékokhoz:


1. www.steamgifts.com - Steam account árhoz van kötve a bejelntkezés, 100$ -nyi értékűnek kell lennie az accountodnak hogy be tudj lépni


2. www.tremorgames.com - Flash játékokkal kell játszani, amikért pontokat kapsz és a pontokat betudod váltani steames játékokra


3. www.playblink.com - itt azt hiszem 20+ játéknak kell lennie hogy be tudj lépni, de ez alapból egy gagyi oldal, mert a játék sorsolásokra való jelentkezés szinthez van kötve (tehát fejlődni kell ami lassú)


4. www.gameminer.com - pontokért kell játék sorsolásokra jelentkezni(óránként 1 pont), de sok olyan játék van kirakva amihez nincs szükség pontra, hogy be tudj jelentkezni a sorsolására (itt már 3 játékot is nyertem)

Ide azt hiszem elég egy meghívó kód, itt a sajátom: 16acb02bdfdf1e84272d6b67e415036f


5. www.galagiveaways.com - ide is szükség van pár steames játékra hogy be tudj lépni


6. www.steamcompanion.com/gifts/ - szintúgy mint az előzőnél


7. www.steamportal.com/index.php? - azt hiszem ide egyből be lehet lépni és óránként ad 1 pontot, amivel jelentkezni tudsz sorsolásokra


8. www.facebook.com/steamkulcsok - itt általában kiírják az éppen aktuális ingyenes steames/origines játékokat


Így kapásból csak ennyit tudtam összeszedni

2014. máj. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Nemes Itván válasza:
a wwww.facebook.com/ingyensteamkulcsok azt megerösitem az jó ugyan ugy mint a treamor games csak én a tremor games-et nemértem:S
2014. júl. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Pixelbetyár válasza:
0%
For a free Steam gift go to [link] You can choose any game you want!
2014. nov. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

[link]

Amennyire tudom, ebből is lehet játékokat szerzni.Én még nem szereztem :)

2014. dec. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 martinman2000 válasza:

,,,,2. www.tremorgames.com - Flash játékokkal kell játszani, amikért pontokat kapsz és a pontokat betudod váltani steames játékokra"""""""""""""

miért nem enged regisrálnnnnniiii?????

2015. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. febr. 2. 21:05
 9/13 anonim válasza:
73%

Get free Steam games at [link] It really works!


ez kamu

2015. jún. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
42%

Ez is jó [link]

Ez igazából csak jelez hogy ha valahol vannak ingyen játékok, és átirányít azokra az oldalakra.

Már vagy 6-7 db játékot szereztem erről, igaz ilyen kis gagyik 0,99 dolcsisak, de ha ingyen van miért ne :)

2016. dec. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!