Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy lehet egyszerre több...

Hogy lehet egyszerre több kiegészítővel játszani sims3-ban?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudom sok ilyen kérdés van , de nem kaptam rá megfelelő választ , általában mindenki csak találgat..stb..na mindegy.Az a lényeg hogy van egy Leszáll az éj és Évszakok kiegészítőm.Az évszakok volt meg előbb és feltelepítettem a másikat is.Majd kicseréltem, tehát az Évszakok volt bent és rá mentem a Leszáll az éj ikonjára és azt írta ki , hogy rakjam be a cd-t.Majd elindítottam az Évszakokat , de semmi új dolog nem volt benne tehát nem lehetett használni a másik kiegészítő dolgait.Hogy lehet megoldani , hogy tudjam mind a két kiegészítő tartalmát használni?

2014. febr. 1. 20:35
 1/3 anonim válasza:

Hát ez nagyon egyszerű... a leszáll az éj kiegészítő cd-ét teszed be és annak az ikonjára kattintva indítod el a játékot! tehát:


1. a leszáll az éj cd-t rakd be

2. a leszáll az éj ikonjára kattintva indítsd el a játékot


ennyi! :)

2014. febr. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. De ezt csináltam és akkor se sikerült
2014. febr. 4. 22:24
 3/3 anonim válasza:
Akkor aztán tényleg nem tudom
2014. febr. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!