Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van szerencsetek ha a lotton...

Van szerencsetek ha a lotton jatszotok? Van itt olyan aki mar milliokat nyert?

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 01:12
 1/5 A kérdező kommentje:

Bag polgármestere a szerencse fia: az Index szúrta ki vagyonnyilatkozatában, hogy részesült a hatoslottó 954 millós nyereményéből.


Tóth a vagyonnyilatkozatban ezt írja: "2013. év 11. heti 6/45-ös lottójátékban 8761034 sorszámú szelvénnyel nettó (adólevonás után) 10.000.000 Ft. nyereményem volt".


Az említett héten a főnyeremény majd' egymilliárd forint volt, telitalálatos szelvényből csak egy akadt. Tóth azt mondja, többen játszottak a szelvénnyel, ezért jutott neki mindössze 10 millió forint.


Azt nem lehet tudni, hogy kikkel együtt adta fel a szelvényt. "Az biztos, hogy a Fidesz-frakció közös lottószelvényével kapcsolatos spekulációk egyértelműen a fantázia szülöttei"

2014. febr. 2. 01:14
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, azért vagyok fent vasárnap éjjel fél kettőkor a gyakorin, és nem a Bahama-szigeteken töltöm a téli estét egy tengerparti bálban.
2014. febr. 2. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Aki milliókat nyert az nem itt írogat az is tuti. Én legalábbis már az óceánparton sütetném a hasam szalmakalapban :)
2014. febr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Polgarmesterhez annyit Dunara vizet!


Aki nyer altalaban az nem x-szeli be a 10. mezotol lefele a szamokat es 88 -ig x-szel! Sok sikert

2014. febr. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én még bőröndöt se csomagolnék, rögtön indulnék is a Karib-tengerhez limbózni :)
2014. febr. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!