Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Sims 3-hoz megvettem a...

RedWilson kérdése:

A Sims 3-hoz megvettem a természetfeletti erőket és kaptam hozzá Plants vs Zombies lapot. És azt hogy rakjam be a játékba a növénykéket?

Figyelt kérdés
2014. febr. 2. 08:28
 1/4 anonim válasza:
Tehát Különleges Kiadásban vetted meg? Akkor azt hiszem úgy kell, hogy felmész a hu.thesims3.com weboldalra, és ott regisztrálsz. Miután regisztráltál, persze bejelentkezel, és utána vidd az egeret az Oldalam-ra (ott van a weboldal tetején abban a kék mezőben) kijön sok lehetőség, vidd az egeret a Saját fiók, majd onnan kattints rá a Kódbeváltásra. Azt hiszem, de nem biztos, ha ide beírod azon a lapon lévő kódot, akkor le tudod tölteni a Borsóágyút. Ha nincs a lapon kód, akkor az csak egy hirdetés, nem tudod letölteni a Borsóágyút. Egyébként ha a játékdoboz tetején ki van írva, hogy Különleges Kiadás, és ott egy zombi a játékból, akkor tudod ezeket megtenni. És, ha ugyanazon a weboldalon ugyanígy az Oldalam-nál a Saját fiók-on belül ha rámész az Egy új játék regisztrációjára, és oda beírod a Természetfeletti Erők telepítő kódját, kapsz Plants vs. Zombies-os ruhákat, amiket ugyanúgy kell feltelepíteni a játékba, mint a Borsóágyút. Remélem érhetően írtam, és tudtam segíteni :)
2014. febr. 23. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Bocsi, azt elfelejtettem odaírni, hogyha letöltötted, szerintem automatikusan megnyitja, indítópanelen keresztül tudod telepíteni. :)
2014. febr. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 23. 11:19
 4/4 anonim válasza:
Reméltem, hogy jól írom le :D Nagyon szívesen :)
2014. júl. 18. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!