Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fogalmazást kéne írnom ötletek...

Fogalmazást kéne írnom ötletek kellenének! (? ) Sürgősen!

Figyelt kérdés

(Arany János: Toldi-szereplőivel) vendégeket vártunk címmel! <15 mondat minimum>

úgy gondoltam lehetne valami azzal kapcsolatos hogy György hazajön,sokat készülnek rá,Miklós nem nagyon örül neki stb... ilyesmik de több nem jut eszembe viszont holnapra kell és nincs több ötletem

légyszi normális válaszokat!!



2014. febr. 2. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:

szerintem írhatnád egy szolgálólány szemszögéből pl.


A birtokon hatalmas felhajtás van, hisz Toldi György hazalátogat. A szolgálók takarítanak, még ablakot is pucolnak, míg a szakácsok dísznót vágnak és tyúkot kopasztanak. Toldi Lőrincné idegesen járt fel- alá, talán azon gondolkozott, hogy mit fog szólni Miklós a bátyja érkezéséhez...

2014. febr. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi megpróbálom!!

még ötlet??? valakii!!!

2014. febr. 2. 19:38
 3/4 A kérdező kommentje:
SOS
2014. febr. 2. 20:09
 4/4 A kérdező kommentje:
:((( ;((
2014. febr. 2. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!