Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi a legrövidebb idő, ami...

Mennyi a legrövidebb idő, ami alatt jogosítvány lehet szerezni?

Figyelt kérdés

Feltételezve, hogy minden vizsga elsőre sikerül.


Van valahol lehetőség arra, hogy nagyon gyorsan meglegyen? Ajánlanátok ilyen autósiskolákat?


Előre is köszönöm a válaszokat, minden hasznos válaszadónak megy a zöld kéz! :)



2014. febr. 3. 07:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Sztem alsóhangom 3-4 hét, nem hinném hogy ennél rövidebb idő alatt meg lehet szerezni. De ezt is csak ha mindennap jársz vezetni meg minden vizsga elsőre sikerül.

Ilyen sulit sajna nem tudok.


Nekem 4 hónap volt a teljes folyamat.

2014. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2014. febr. 3. 10:45
 3/6 anonim válasza:
Hát ha találsz olyan oktatót akihez minden nap tudsz menni, és nem kell pót órát venned (ami csak akkor lehetséges ha már tudsz vezetni rendesen, mert 580 km-ert kötelezően le kell vezetni) akkor is minimum 2 hónap lenne. Alapból 2 hetes a kresz tanfolyam, de biztos van 1 hetes intenzív is, de utána 2 hetet kell várni ahhoz h mehess vizsgázni. Közben megtudod csinálni az egészségügyi vizsgát, az tanfolyammal együtt 5-7 nap alatt megvan. Tanfolyam az max 2napos, de inkáb csak 1 nap alatt lezavarják, időpontot meg könnyű kapni. Viszont ha meg van a kressz, utána kb 1 hetet kell várni mire megjön a kartonod az oktatóhoz. Utána meg az oktatón meg rajtad áll, hogy mennyit tudsz menni vezetni. A forgalmi vizsgánál is kell várni 2 hetet, de persze erre lehet időben jelentkezni és akkor nem kell várni. Én megbuktam egyszer kreszből, elsősegély elsőre meglett, tegnap voltam forgalmin de nem sikerült és csak 2 hét múlva kaptam új időpontot. Október elején kezdtem az egészet, kb heti 3szor jártam vezetni, volt h csak 2szer. És a km miatt kellett plusz pót órákat vennem, de azt amúgy is vettem volna, hogy ha nincs a kötelező km. Nekem nem volt elég a 30 óra vezetés ahhoz h menjen.
2014. febr. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor igyekszem mindent elsőre teljesíteni. :)
2014. febr. 5. 11:48
 5/6 anonim válasza:
Ha elsőre sikerül minden és ügyes vagy tehát elég lesz kb 30-35óra akkor a tanfolyam első napjától a jogsi kézbe kapásáig min. 2-3 hónap de a reális az a 4hónap fog el telni.
2014. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. febr. 7. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!