Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Okmányirodába időpontkérés?

Okmányirodába időpontkérés?

Figyelt kérdés

Egész nap nem veszik fel a telefont, ezért ügyfélkapunk keresztül foglaltam időpontot, de csak jövő hétre van.

Szerintetek érdemes személyesen bemenni és kérni időpontot korábbra? Vagy az ügyfélkapunk fent van az összes időpont és személyesen sem tudnak korábbra adni?



2014. febr. 3. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha bemész személyesen, tépsz sorszámot

Az sem tart olyan sokáig

2014. febr. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mit akarsz ott intézni?

Ha bemész személyesen, akkor tudod azonnal is intézni

2014. febr. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

jogosítvány

azt hittem csak időpontra lehet menni

2014. febr. 3. 12:36
 4/6 anonim ***** válasza:
Ki vannak jelölve olyan időintervallumok, amikor csak ügyfélkapus ügyfeleket fogadnak, így az, hogy ügyfélkapun nincs korábbi időpont, nem jelenti azt, hogy személyesen sincs. De az is lehet, hogy személyesen azonnal is lehet intézni, azt nem tudom.
2014. febr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát ez tök jó :)

Találtam egy 4. telefonszámot, amin végre sikerült is beszélni valakivel és mára van időpont :D

2014. febr. 3. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:

Hol?

Melyik városban?

2017. jan. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!