Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orvosként végeztem, de nem...

Orvosként végeztem, de nem találtam munkát. Most közmunkás vagyok. Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés
A munka után otthon még megpróbálok megtanulni németül hátha sikerül kijutnom ausztriába, vagy németországba, ott jobbak a munkások bérei. Őszintén szólva nem hittem hogy így fogok járni, de már beletörődtem. :( 29 / f

2014. febr. 3. 15:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kezet foghatunk, én meg angoltanár vagyok, szintén közmunkán.
2014. febr. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én környezetmérnök vagyok. Fél éve keresek munkát, úgy kell kuncsorogni a legalja állásokért is, az állásinterjúkon csak úgy pislogok: éhenhalásra elég pénz, 0 szabadidő, lelki-fizikai haláltábor, irreális elvárások. Ennél az is jobb, ha fejbelövöm magam.
2014. febr. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

milyen orvos?

nem akarsz vidékre menni? mert ott meg kiöregednek?

nem tudsz praxist venni ?

2014. febr. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
együtt érzek veled,azért tényleg mi megalázó ez az ország..6évet lehúzol egy nehéz pályán,az orvosin...erre még ebben sincs biztos jövő!szerintem jó ötlet,tanuld meg a nyelvet!vannak jó nyelvoktatók,amiből 1-2év alatt szépen megtudsz szólalni.ha gondolod írj rám,segítek!mármint az anyagban (ingyen)!
2014. febr. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
paxist venni? miből venne bas.z.dmeg.....fiatal még,gondolom általános orvostudományi karon végzett,de ez tényleg érdekes,hogy még ő sem talál melót,mert ha egy mérnök mint én ...nem talál melót fiatalként BSc diplomával,akkor érthető...de egy orvos,az tényleg azt jelenti,hogy az ország ennyire összeomlott mint egy kártyavár,azt javaslom neked,hogy ha lehetőséged nyílik kérd meg szüleidet,hogy támogassanak egy német magántanár személyében + magadtól tanuld a nyelvet,nyelvoktatóim vannak...mint előbb is írtam,szívesen segítek neki....mert csak azért is szánalmat érzek,hogyí nem ezt érdemli ba...meg ,közmunka vagy Szociális segély.Nem ezért tanult ennyit.
2014. febr. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Senki sem ezért tanult, hogy ide jusson, szintén közmunkás vagyok jelenleg 2 diplomával :(
2014. febr. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ember,ne törődj bele,ORVOS vagy azonnal csomagolj és go külföld.

Komolyan nem ezért tanultál,hogy pár löttyedt iszákos 0 iq-ssal sepregess(nagy számban beszélek).

Ha gondolod adok egy elérhetőséget,német tanár a srác nagyon olcsón ad órákat,Skype-on.

Beszélj vele.

Írj privit ha gondolod.Ne törődj bele,nem ezért tanultál.

2014. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!