Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2012 szerintetek vége a...

2012 szerintetek vége a földnek, emberiségnek? Linket is kérnék az elméletetekről!

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert nagyon félek! 2 év van még! Hiszékeny is vagyok szóval ha kamu akkor is nagyon el tudom hinni!

Köszi!


2009. dec. 6. 19:05
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
A fim miatt is kérdezem, mert mondjuk csak egy film de mégis sok dolog van a neten erről!
2009. dec. 6. 19:09
 2/14 anonim ***** válasza:

Mondhatok valamit?


Nem baj, azért elmondom. Nem lesz világvége. A filmeket azért csinálták, hogy pénz legyen. Nem a világvégét jósolták meg a maják, hanem csak akkor fog lejárni a naptáruk. Olyan mintha nálunk újrakezdődne az év.

2009. dec. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lesz. Tudod hányszor jósoltak már világvégét ami nem teljesedett be? Világvége szerintem több száz év múlva lehetséges, de akkor már a föld olyan fejlődött lesz, hogy tudnak ellene tenni. Ha mégis bekövetkezik akkor tölts minél több időt a szeretteiddel, utazz más országokba, fedezd fel a világot, használd ki az időd. Nem is tudod milyen sok szép hely van ezen a bolygón. További szép estét!
2009. dec. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem biztos, és az nem gyanús egy kicsit, hogy a maják pont ennél az évnél hagyták abba a naptár írását?! Annyira nem voltak azért hülyék.

De én még örülnék is egy ilyen világvégének, látványos lenne!

2009. dec. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
De ottvan valami Nibiru kiscsillag asszem, ami 2012-ben ér a naprendszerünkbe, és lesz pólusváltás, katasztrófák meg, hogy a az emberek nagyrésze kihal... Nagyon félek egész nap csak erre gondolok!
2009. dec. 6. 19:17
 6/14 anonim ***** válasza:
hát én is félek ,hiszek ebben sajnos 18 éves vagyok és már ott tartok hogy akkor szülök egy gyereket és teljes lesz a rövid életem :D
2009. dec. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De figyuzz már, mi végezhetne egy nap az emberekkel? Ha meteor lenne, azt már rég megmondták volna a csillagászok és lehetséges, hogy a jenkik fel robbantották volna... az meg hogy TALÁN pólusváltás lesz, nem jelenti azt hogy kihal az emberiség. Ez csak prasztvakítás. Tényleg ezerszer meg lettek jósolva a világvégék, és tessék, még itt vagyunk. A Föld meg fog semmisülni, de csak évmilliók múlva, mert a mag fel fog robbani. Addig belénkütközhet pár meteor, meg egyéb, de bizti nem 2012-ben, mert akkor már megmondták volna, és tömeghisztéria lenne. Mondjuk most is az van, csak alaptalanul. Szóval nyugimár! Nem lesz semmilyen katasztrófa, karácsony lesz na (:
2009. dec. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Még nem lesz karácsony :D

De ha megtörténne hát szép karácsonyi ajándék... XD

De azt olvastam, hogy 26X nagyobb az a Nubiru azt is kilőnék?

Am meg szerintem nem mondanák el cak az uccsó hónapokba ke megnézem azé a NASA oldalán!

2009. dec. 6. 19:43
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha Nibiru valóban létezik, és tényleg 26-szor nagyobb a földnél, akkor egy otthoni 50e Ft-os távcsővel már látni lehetne...
2009. dec. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
És mi fog törénni 2012 decemberében? Tényleg vége a földnek?
2009. dec. 7. 19:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!