Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki segit? Föleg akinek jo...

Valaki segit? Föleg akinek jo a fantáziája vagy olvasott képregényt kérlek, segit valaki? (fontos)

Figyelt kérdés

Na szóval... Angolból kaptunk egy vakációs feladatot. Mégpedig hogy Tom és Jerry képregényt készitünk.

Feltétel: Semmiképp sem lehet egy már meglévő Tom és Jerry jelenet hanem egy saját, kitalált kell legyen.

De nem tudom, hogy, hogy kezdjek neki. Sose rajzoltam képregényt, viszont rajzolni azt tudok. Hogy kell elkezdeni egy képregényt rajzolni, (tudom hülye kérdés de na, sose olvastam képregényt...) illetve valakinek egy ötlete, hogy miröl szoljon (ha csak egy ici-pici ötlet az is jó én a többit kitalálom). Kérlek valaki?



2014. febr. 4. 16:20
 1/1 anonim ***** válasza:
Eloszor is kitalalsz egy tortenetet,azt szet osztod kisebb reszekre es az azokhoz kitalat abrazolast megrajzolod. Nezz meg egy par garfield.kepregenyt.
2014. febr. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!