Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Deportalasrol szolo kerdes?

Deportalasrol szolo kerdes?

Figyelt kérdés

Sziasztok, a cimet nem tudtam rendesen megfogalmazni mivel tobb kerdesem van egyszerre.

Eloszor is kernem a komolytalanokat vagy a viccelodos kedvueket hogy hagyjak el a kerdesemet.

Szoval:

Nemetorszagban elek, gondoltam eljarom a deportalas papirt ami arrol szol hogy tatam volt az orosz fogsagban (svab) banyaban tobb evig. Egy idobe sokan eljartak ezeket a papirokat, mivel most itt elek Nemetorszagba es mar egyszer vissza utasitottak (Romaniabol) a papirt azzal az indokkal hogy lejart a hatarido?! megprobalnam ujra itt Nemetorszagban,nem tudom hova kell menni vele , torvenyszekre esetleg? ha van valakinek valami tanacsa vagy otlete orulnek neki.



#deportálás #orosz fogsag
2014. febr. 4. 21:23
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!