Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy fejleszthetem tovább a...

Hogy fejleszthetem tovább a hangom? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szeritnem elég jó hangom van és a barátnőim szerint is. Csak pl. valamelyik dalt tök tisztán eltudom énekelni valamelyik meg rohadt hamis lesz. Mit csináljak hogy mind olyan legyen mint amelyikeket eltudom énekelni?
2014. febr. 4. 22:38
 1/6 A kérdező kommentje:
Milyen gyakorlatokkal?
2014. febr. 4. 22:46
 2/6 anonim válasza:
Ének tanárra nem gondoltál?:) Az meg tudná neked tanítani, hogy vedd a levegőt, stb. hogy mindent ki tudj énekelni.. És nem hiszem, hogy olyan nagyon drága lenne, főleg, ha a jövőben is az énekléssel szeretnél foglalkozni..:) Én is fogok járni ének tanárhoz, remélem valamit segítettem..:) Ha nem, akkor sajnálom..:$ Bye:12/l
2014. febr. 5. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is gondoltam énektanárra és tényleg énekléssel akarok foglalkozni de anyukám nem engedné. am én is 12/L
2014. febr. 5. 10:02
 4/6 anonim válasza:
Hát.. ha megmondod anyukádnak, hogxy ezt te nagyon komolyan gomdolod akkor hátha megengedi heti 1x Az iskoládban nincs énekkar? Ott is gyakorolsz, és jó buli..;) Ha van szerintem gondold meg...:))
2014. febr. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
van énekkar és énekkaros is vagyok. azon gondolkoztam hogy valamelyik szünetben szólok a tanárnak hogy hallgasson meg hogy milyen a hangom szerinte, de nagyon félek. amúgy meg itthon egész nap énekelek szó szerint. kis koromban olyan rossz hangom volt hogy anyukám mindig rámszólt hogy hagyjam abba most viszont hogy mindennap énekelek egyre jobb és szerinte is sokat javult :)
2014. febr. 5. 21:23
 6/6 anonim válasza:
Ennek örülök:) Nekem két nővérem is énekelt/énekel , és én is nagyon megszerettem..:)
2014. febr. 6. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!