Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Dobos C József SZAKISKOLAI...

Dobos C József SZAKISKOLAI részéről tudnátok nekem véleményt mondani? FONTOS

Figyelt kérdés

Igazából az érdekelne, hogy milyen ott az élet a SZAKISKOLAI részén. A pincér szakos dolog is érdekelne..

Esetleg közületek van olyan aki lehet, hogy az osztálytársam lesz? Sok a cigány származású? Félreértés ne essék semmi bajom nincs velük, csak tisztába szeretnék lenni vele, hogy milyen iskolába is megyek..:)



#pincér #dobos #szakiskola #Dobos C. József #dobos c józsef szakiskola
2014. febr. 6. 15:24
 1/5 anonim válasza:
engem a cukrász rész érdekelne :)
2014. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
igen én is szeretnék valami jo benyomást..elvileg én is odamegyek.és cukrász. azt tudom hogy nincs tesi ora:)
2014. márc. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
gyerekek.. halljátok.. utána néztem és állítólag se a gundelbe se a dobosba nincs olyan tantárgy amit az általánosba tanultunk a nyelveken és az infón kívül.
2014. márc. 17. 17:56
 4/5 A kérdező kommentje:
meg persze a szaktantárgyakon kívül:)
2014. ápr. 24. 16:52
 5/5 anonim válasza:

Én most végeztem ott 6 év után ( ebbe benne van az érettségi és a szakma is) na hát az én személyes tapasztalatom az, hogy ha jól akarod megtanulni a szakmát, akkor nem ajánlom a dobost

a tanárok igen nagy részén látszik, hogy ekkora fizetésért nem szívesen dolgoznak, és vannak olyanok is, akik eléggé unják már amit tanítanak.. de ettől függetlenül vannak nagyon jó tanárok is... na most igazából a szerencséden múlik melyikekhez kerülsz... igazából az én 6 évem alatt 3 pincér tanárom volt abból egy darab volt olyan aki tanítani is akart nekünk valamit, az együk csak beszélgetett velünk a másik meg folyton a repülőkről és az autószerelésről beszélt...

na most a cigány származásúakról meg annyit hogy a szakiskolai részen van belőlük egy pár.. viszont akik olyanok is ugye azokat egy idő után kiszórják a suliból...

szóval összegezve, ha egy jó társaságban szeretnél lenni akkor ajánlom a dobost, de ha rendesen tanulni szeretnéd a szakmát, akkor semmiképp, mert nem biztos, hogy olyan tanárokat fogsz ki, akik meg is fognak rendesen tanítani

remélem segítettem

2014. jún. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!