Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az nCore oldra hogy lehet...

Az nCore oldra hogy lehet regisztralni?

Figyelt kérdés
2014. febr. 8. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy, ha egy tag meghív. Az oldalon belül pontozásos rendszer van, fel- és letöltésért a tagok kapnak pontokat. Nem is tudom, talán most 500/1000 pont egy meghívó, amit heti egy-két letöltéssel baromi nehéz megszerezni. Szóval ha van valami nagyon gyík haverod, aki elég aktív gépes körökben (tudod, akihez évente elviszik az emberek a gépüket rendbe rakatni), akkor őt érdemes megkérdezni, hogy tud-e küldeni. Más lehetőség nincs. Esetleg onnan való torrenteket szerezhetsz még, ha valaki letölti, és elküldi neked magát a torrent file-t. Csak seedeljetek mindketten.
2014. febr. 8. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Torrent fájl megosztását nem ajánlanám, mert azonnali kitiltás jár érte. Fiókot viszont szabad megosztani, tehát egy fiókba több helyről is be lehet lépni, több helyről lehet seedelni (max 10). A meghívó 1000 pont és elit felhasználók hívhatnak meg, ehhez az első 50000-ben kell lenni egy bonyolult pontozásos rendszer alapján.
2014. febr. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
sajna senki nincs aki tud kuldeni nekem meghivot
2014. febr. 8. 12:18
 4/4 anonim ***** válasza:
Akkor próbálj olyan ismerőst keresni, akivel elég jóban vagy ahhoz, hogy megossza veled a fiókját, és ígérd meg neki, hogy jól fogsz viselkedni. :D Lehet, hogy félreérthető voltam az előbb, megosztott fiókba természetesen nem csak belépni lehet, hanem letölteni is, tíz különböző helyről. Több, mint 500.000 felhasználója van az oldalnak, ha elég sok embert ismersz, statisztikailag szinte biztos, hogy vannak köztük Ncore userek. Sokáig én is egy kollégám accját használtam, míg meg nem hívott egy ismerős. Én nem tudlak meghívni, nem vagyok elit user.
2014. febr. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!