Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tapasztalt olyan...

Valaki tapasztalt olyan elhúzódó menstuációt ( 14 nap), ami semmitől nem lesz rövidebb?

Figyelt kérdés

Gondtam, hogy megkérdezlek titeket, hogy mi a véleményetek az elhúzódó menstruációmmal kapcsolatosan. 3. császármetszésem óta, ami 3 éve volt, úgy jön meg a vrzésem, hogy 7 napig vérzek, majd 7 napig barna nyúlós folásom van.

Petevezeték elkötésem is volt a 3. császármetszéskor Ennek ellenére 3 hónapig szedtem fogamzásgátlót is, hátha beáll tőle, de nem.Kaparásom is volt, hátha bent maradt egy varrat, de nem használt semmit sem, kaptam már fogamzásgátlót, Mastodynon cseppet, Norcolutot, semmi eredménye. Most volt ez az endometrium abláció,ahol a teljes méhnyálkahártyát leégették a méhizomig, azért hogy többet ne jöjjön meg a vérzésem, vagy csak pár csepp, de már 2,5 hónapja volt és semmit nem változott a menzeszem, sőt rosszabb lett. A doki szerint 2-3 hónap mire eldől, hogy sikerült-e a műtét.A szövettani eredményen , csak mióma göböket találtak a nyálkahártya alatt. A méhem is fáj már szeptember óta, főleg miután elmúlt a menstruációm.Nagyon el vagyok keseredve.



2014. febr. 8. 18:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt csak elvétve találsz nőgyógyászt, de azok sem rendelnek itt, látatlanba.

Uccu neki, sürgősen keresd fel a szülész-nőnógyászodat, mielőtt valami súlyos, visszafordíthatatlan betegséggé nem fajul ez a rendellenesség. Súlyos gyulladás is lehet, vagy bármi.

2014. febr. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha miómád van, akkor az előbb-utóbb műtét, s általában ajánlják is, nehogy elfajuljon.
2014. febr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Semmilyen gyulladásom nincs, a méhtükrözéskor a méhem is nagyon szép volt a doki szerint, még a mióma sem látszódott szabad szemmel, csak a szövettanon. Mindig a 3 császárt hozzák fel. Azelőtt soha nem volt problémám.
2014. febr. 8. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!