Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » óvodapedagógia alkalmassági...

óvodapedagógia alkalmassági vizsgát mikor kell megcsináltatni?

Figyelt kérdés
az egyetemre való jelentkezésemnél olyan dokumentumot kér, hogy alkalmassági vizsgáról szóló igazolás. azt már meg kellett volna csináltatnom??? mert én csak második helyen jelöltem meg az óvodapedagógust, első helyen pedig a gyógypedagógiát és arra nem kell alkalmassági. meg olyat is kér, hogy tüdőszűrő lelet... nagy baj, ha ezeket nem csatolom hozzá? ( mert még nincs is)
2014. febr. 8. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Keresd fel a tanulmányi osztályt, és ott mindenről részletesen felvilágosítanak.
2014. febr. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia! Én első helyre jelölöm az óvodaped.et, és igen, kell, sőt muszáj az alkalmassági vizsga. (ének, tesi, beszéd) Tüdőszűreő lelet kell, (ha bemész a kórházba megcsinálják, másnap a kezdeben a papír róla) Alkalmassági vizsga nélkül nem vesznek óvipedre. Melyiket jelölöd amúgy?:) (ja ELVILEG a tüdőszűrő az alkalmasságival csatolható júl 10.ig) MERT ugye az alkalmasságik májusban vannak, tehát esélyed nincs 15.-éig csatolni. :D
2014. febr. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, azt tudom, hogy muszáj, csak megijedtem, hogy már most rögtön kéri, de akkor még ráér. köszönöm :) amúgy ELTE-n jelölöm az óvodaped.-et.
2014. febr. 9. 11:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!