Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez mit jelent? "A 49/2003....

Ez mit jelent? "A 49/2003. (VII.30) GKM rendelet 4§ (2) bekezdésének megfelelően. "

Figyelt kérdés

2014. febr. 9. 10:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez egy törvényhely megnevezése:


49/2003. (VII. 30.) GKM rendelet


a fogyasztói szerződés keretében érvényesített szavatossági és jótállási igények intézéséről


Gondolom, hogy valami panasszal éltél, s azt elfogadták, vagy elutasították. A határozat alapja a fenti rendelet.

2014. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig én is eljutottam. A megfelelően után 3db pontot írtam, de kettőt kitörölt. Arra vagyok kíváncsi, hogy van benne, hogy "A készülék a termék átvételétől számított 15. napra kerül megjavításra." Ez 15 munkanap vagy 15 nap? Mert én január 24-én délelőtt adtam be szervizbe, és nem tudom, hogy mikor adják vissza...
2014. febr. 9. 13:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnos csak a látható kérdésre tudunk választ adni, nem arra, amit csak gondolsz. Amit most ideírsz, teljesen eltérő attól, amit kiírtál.
2014. febr. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lemaradt az előzőből, mert felbosszantottál. 15 naptári nap. Ha munkanapot kellene érteni rajta, akkor úgy írnák. A megjelölt rendeletben ez nem szerepel, de máshol igen, 15, 30, 60 napos határidőkkel számolnak általában a törvények, rendeletek.
2014. febr. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!