Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Véleményezést kérnék a puisor...

Kovacs győrgy11 kérdése:

Véleményezést kérnék a puisor io 104 önforditos keltetögépröl. Persze a megbizhatoság érdekelne?

Figyelt kérdés
2014. febr. 9. 19:04
 1/1 Egon Noiro válasza:

Hello. A puisor név nem ismerős,, viszont az io 104-et megnéztem. Nem tűnik rossznak, de én nem bízom azokban a keltetőkben, amiken nem lehet állítani a hőmérsékletet. Ez olyannak tűnik. Előfordulhat, hogy gyárilag téved a hőmérője és ezért alacsony, vagy magas hőmérsékleten keltethetsz. Ilyenkor hasznos egy lázmérős ellenőrzés és a beállítható hőfok. A műanyag ház tetszik, mert könnyebben tisztítható, mint a hungarocell, viszont nem is szigetel olyan jól. Ettől még működik, csak egy hideg helyiségben lehet hogy kicsivel többet fogyaszt a keltetés alatt. Ezt a típust manuális fordítóval láttam eddig, de a leírás alapján nem rossz, csak érdemes a tojások méretére odafigyelni, mert nem minden méretet tart meg a fordító biztosan. De szerintem keress állítható hőfokost, mondjuk egy kicsivel drágább Cleo gépet.

Pl: [link]

vagy: [link]

A gyártó szerintem ugyanaz, csak kicsivel többet nyújt, és mindegyik automatán forgat.

2014. máj. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!