Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Többi lent

Mit tegyek? Többi lent

Figyelt kérdés
Van egy un. barátnőm,de igazából néha tök jó fej meg minden,de állandóan azt üvöltözi,hogy szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba(pedig nem!!),de ezt az osztálytársam előtt.. Mindig menőzik,és ha például fenn van fb-n és én ráírok akkor ő "sosem ér rá",de amikor ő ír rám és én tényleg nem érek rá akkor besértődik.14/L De másokkal gyakorlatilag nem tudok az osztályból barátkozni mert csupa agyonsminkelt p.csa van..

2014. febr. 10. 16:32
 1/2 Fannykaablee válasza:

Szia!

Ha viszont nem igaz ez az egész, amit feltételez rólad, próbáljátok megbeszélni! Ha úgy sem érti meg, biztosan nem érez "úgy" irántad, vagy... (nem akarlak megbántani) lehet, hogy van valakije. Vagy egyszerűen nem érzi jól magát melletted. Próbálj meg vele együttműködni! :) Ami a fb.-t illeti, erősebb a gyanú, hogy van valakije, vagy nem akar téged. Vagy egyszerűen hisztis a csaj, ha besértődik... Hát a csajok azthiszik, h a sminkeléssel pasikat fognak be... Viszont van egy LB a suliba, ő nagyon szép, és gazdag, ahhoz képes jófej. Próbálj meg valahogy kezeledni hozzájuk (de persze, csak ha akarod).

Remélem nem bántottalak meg... Csak feltételeztem! :)

Fannykaablee

2014. febr. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Öhmm izééé,hát én nem olyan barátnőre gondoltam hanem bff-re:"DD
2014. febr. 14. 16:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!