Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segitene nekem valaki megoldan...

Segitene nekem valaki megoldani ezt a feladatot? Mar regota toprengek rajta de nem tudom kitalalni.

Figyelt kérdés
Egy kosarban 2014 alma talalhato. Hofeherke mond egy 2014-nel kisebb k eleme |N*szamot. Hapci es Szundi a kovetkezo jatekot jatszaj: Hapci wlvesz legalabb 1 de legtobb k almat, majd Szundi megismetli az eljarast es folytatjak, mig a kosarbol az utolso almat is elveszik. Az nyer aki az utolso alamat is kiveszi. Hofeherke tudja, hogy mindket torpe nagyon jo jatekos es ha van nyero strategiajuk akkor meg is nyerhetik a jatekot. Mivel Szundinak nagyon rosz napja volt Hofeherke olyan szamot akkar mondani ami Szundinak kedvez. Segitss megmondani az osszes ilyen lehetseges szamot!!

2014. febr. 10. 19:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!